Apie mane | Pažinti save

Apie mane

Kas aš esu?

2017 08 02:

Labai gera mintis rašyti prie minties datą, kaip produkto galiojimo laiką. Juk po laiko, galime galvoti kitaip. Nors verslumas, pozityvumas, asmeninis augimas ir platus mąstymas liko, prisidėjo dar keli. Tikėtina šie dar stipresni. Vis didesnė taika su savimi. Konstruktyvumas yra viena šios taikos iš išraiškų. Taikos su savimi, aplinkiniais, likimu(?).

Jeigu prieš daugiau nei 10 metų taip stipriai norėjosi turėti etiketes (verslininkas, viešųjų ryšių koordinatorius, valdybos narys, prezidentas, mokymų vadovas). Tai šiai dienai vis mažiau svarbi etikete. Nors nuo to, tik sunkiau atsakyti žmonėms, ką aš veikiu ir kas aš esu. Profesine prasme, taikliausias yra prancūziškas žodis entrepreneur.

Tarp man kitų žmonių klijuojamų etikečių yra produktistas (moki aptikti galimybę, sukurti produktą, suburti žmones ir įvesti į rinką). Tikriausiai taiklesnė abstrakcija būtų – verslo režisierius, nei belenko prodiuseris.

Vis mažiau norisi viešumos ir išorės dėmesio, nes jis blaško, trukdo girdėti save. O kalbėti su pasauliu norisi darbais. Man ženkliai smagiau, kad žmonės žino ne mane, o pavyzdžiui Lapino skrynią.

Ir labiausiai. Vis labiau moku džiaugtis gyvenimu. Pastarieji metai buvo sudėtingi, bet su kiekvienais metais jaučiu, kad gyvenu vis pilniau.

2011 sausio 12:

Įdomus klausimas, kurį užduodame sau kiekvienas. Daug kas žino, kad didelė mano gyvenimo dalis yra asmeninis augimas.

Dar dalis manęs formavosi Jaunimo verslo klube. Ten įgytas verslumas, kuris leido įgyti laisvę ir dirbti sau.

Plius nuolatos formuojasi platus mąstymas, kuris leidžia įžiebti įvairias įdomias iniciatyvas. Na ir pozityvus žvilgsnis į pasaulį, kuris skatina ieškoti to, kas yra geriausia.

Apibendrinant: asmeninis augimas, verslumas, platus mąstymas ir pozityvumas.

 

[instagram-feed]