Kas čia? | Pažinti save

Kas čia?

2017 08 02:

Pakankamai taikliai 2012 m. buvo parašyta. Norėdamas dar daugiau atvirumo su savimi, didžiąją laiko dalį rašiau ne čia, o sau. Rašymas puiki technika su daug galimybių. Rašau jau apie 10 metų. Tikėtina vis aiškiau perteikiu mintis raštu, bet dar aiškiau suprantu ką jaučiu, kas su manimi vyksta, kas man svarbu.

Manau daugelis yra girdėję pratimą su klausimų, o ką darytum jeigu liktų gyventi dieną/mėnesį ar vienerius metus? Esu tyrinėjęs įvairiais būdais šį klausimą. Nustebau ir tikriausiai vis dar nesuprantu kodėl. Jeigu liktų gyventi vienerius metus – rašyčiau.

Pastaruoju metu vis daugiau turiu energijos ir vis labiau pavyksta ją nukreipti kūrybai. Kūrybai plačiąja prasme. Man kūryba yra verslas, bendravimas, savęs ir kitų pažinimas, piešimas ir rašymas. Džiaugiuosi, kad pavyksta rašyti vis dažniau.

2012 07 12:

Noriu erdvės mintims. Dažnai ką nors noriu parašyti. Didžioji dalis netinka į veik.lt. Todėl atsirado ši erdvė. Čia bus mažiau rėmų ar krypties. Čia bus apie tai, kas yra mano gyvenime.

Kam skirta ši vieta?

Man pačiam. T.y. rašau čia sau. Cyril Connolly yra pasakęs: geriau rašyti sau ir prarasti skaitytoją, nei rašyti skaitytojui ir prarasti save.

Ir tik po to visiems kam įdomu ir patinka ką, kodėl, apie ką ir kaip rašau. T.y. draugams, pažįstamiems, kolegoms. Tiems kas mane pažįsta ar nori pažinti.

Kodėl čia yra gramatikos klaidų?

Visom kalbom, kuriom kalbu, nei viena nemoku taisyklingai rašyti. Nemoku užsirišti raištelių ir nemoku gramatikos. Daug ką moku, o šių dvejų dalykų ne. Visi mano tekstai, kurie keliauja į viešumą, yra ištaisomi. O čia ne. Ši vieta skirta man. Man svarbiau aiškiai perteikti esmę, o ne laikytis taisyklių. Todėl kviečiu skirti dėmesio klausti, jeigu kažkas neaišku ir ignoruoti gramatikos klaidas.

 Ko tikėtis iš šio blogo?

Nieko. Nei kas kiek laiko bus rašoma, nei apie ką, nei kokio ilgio tekstai. Nieko. Nieko nesitikėk. Kiekvieną įrašą skaityk kaip visiškai naują.