Kurti realius dalykus, o ne gyventi fantazijose

Autorius: Aleksejus Žaltkovski data: 2017 10 10

Tikiu, kad kažkur yra prieš kelis metus rašytas įrašas apie tai. Pamenu, kai pradėjau kurti Talentų kartą atėjo suvokimas, kad nenoriu žaisti kompiuterinių žaidimų ir nenoriu rašyti knygos. Pirma mintis atsirado iš idėjos, kad gyventi tikrą, o ne virtualų gyvenimą. Savo, o ne kompiuterinių veikėjų. Patirti tikras emocijas, o ne tokias, kurias sukelia virtualūs dalykai (serialai, žaidimai, knygos, filmai). Nors neturiu termino kuo apart intensyvumo skiriasi emocijos, bet man tai kaip lyginti pornografiją su mylėjimusi. Kiekvienas supranta, kad tai visiškai skirtingi dalykai.

Antra mintis – noriu rašyti ne knygą, o kurti tą pasaulį realybėje. Tikriausiai dar ir dabar dalis manęs nori sukurti filmą, spektaklį ar parašyti knygą, kuri būtų ne tiek to do instrukcija ką kaip daryti, kiek labiau apie kitą pasaulio matymo kampą. 

Tačiau tiek dabar, tiek tada stiprus jausmas, kad noriu čiupinėti realybę, o ne būti fantazijose. Matau kaip kuriami produktai kuria vertę. Mokymai mokymų vadovams užaugino stiprus lyderius, kurie kuria mūsų visuomenę. Talentų Kartos apklausos rodė, kad daugiau nei 10% dalyvių pakeisdavo darbą, nes suprato ką nori veikti. O tai yra daugiau nei 150 žmonių. Lapino skrynios dalyvių vertinimai rodo, kad drįsta daugiau laiko skirti sau, geriau supranta savo poreikius, bei išmoko į gyvenimą įnešti daugiau ramybės.. ir to mokosi toliau. 

Suprantu, kad tai nėra namas, miškas ar gamykla. Mano darbo vaisiai ženkliai sunkiau apčiuopiami. Ir tiesą sakant mažai apie juos galvoju. Man tai bendro pyrago dalis. 

Tai noriu kurti tai kas tikra. Jau seniai nėra kompromiso tarp pinigų ir kuriamos vertės. Tai du viename esantys dalykai. Norisi sakyti, kad norisi kurti tai, ką norisi pačiupinėti, bet mano produktai labai abstraktūs. 

Žinau, kad noriu mažiau fantazijų, o daugiau realybės. Tikriausiai tai viena iš priežasčių kodėl man patinka bėgioti. Nors nepaaiškina kodėl patinka rašyti, skaityti. Na, tyrinėti dažniausiai yra tai, kas tikra. Nors vis dar nežinau, kas tas tikra. Gal tuo gyvenimas ir žavus? :)

Noriu komentuoti

Required.

Required. Not published.

If you have one.