Kūrybos ir atradimo džiaugsmas

Autorius: Aleksejus Žaltkovski data: 2017 12 21

Vienas iš labiausiai mane džiuginančių dalykų atradimo džiaugsmas. Viena iš formų – sukurti / atrasti sprendimą. Manau geriausiai dirbu, kai galiu paskęsti idėjoje. Man labai svarbus šis aspektas. Na, nors dirbu ir be to, tačiau didžiausias atsidavimas įvyksta, kai idėja apima mane. Kalbu apie fiziologinius pojūčius. 

Turiu vieno projekto vystymo planą, žinau ką reikia daryti. Daug kartų aprašinėjau kas toliau, kokie žingsniai… bet kas kartą kai pradėdavau dirbti, toks nežinios jausmas. Tai tęsiasi labai ilgai. Tikėtina nuo vasaros. Žinau ko noriu, ką reikia padaryti, kokie žingsniai, etapai ir etc., bet pradedant dirbti vis reikia įsivažiuoti ir kas kartą man norisi sėsti prie planavimo siekiant suprasti ką gi čia reikia daryti.

Šiandien dirbau ir vėl įklimpau į tokią pat stadiją. Žinau, bet nematau. Toks padrikų idėjų mišinys. Norėjosi nupiešti, bet jau esu braižęs / piešęs minčių žemėlapius.. ir vis kažkaip ne taip. Šiandien pradėjau dėliotis ir leidau sau tiesiog rašyti, dėlioti.. susiradau priimtiną formą. Dariau, dariau ir jau kada atrodė, kad na kaip ir žinau, ką toliau daryti… sėdau toliau dėliotis.. 

Susirašiau kokios kliūtys, ką reikia daryti… ir vienu metu buvo tas booom nušvitimas.. pamačiau sprendimą, viziją, eigą. Nors dar neturiu konkrečios žingsnių sekos, bet sprendimas man aiškus. Ir toks buvo stiprus jausmas. Šį kartą pavyko atsiriboti ir pasižiūrėti į visą projektą iš šalies, naujomis akimis ir leidau savęs paklausti, o ar realu padidinti pardavimus 2-3 kartus, o ne 10-30%? Ir kažkuriuo metu iššovė. 

Toks kūrybinis procesas mane veža. Kai pilnai matau paveikslą esu gyvesnis, aktyvesnis ir veiklesnis. Turėjau keliauti į klubo susitikimą. Išėjau, įsijungiau audio knygą, bet klausytis negalėjau. Buvau visas paskendęs idėjoje. 

Dar labai anksti kalbėti ir aš nežinau kaip toliau bus. Praeityje tokie nušvitimo momentai suteikdavo daug emocinių jėgų ir energijos. Pažiūrėkime kaip bus šį kartą.

Noriu komentuoti

Required.

Required. Not published.

If you have one.