Mickevičius Ukrainoje, ukrainietiški cepelinai ir kai neleidžia įsipilti vandens | Pažinti save

Mickevičius Ukrainoje, ukrainietiški cepelinai ir kai neleidžia įsipilti vandens

Autorius: Aleksejus Žaltkovski data: 2018 07 14

Labai daug įrašų, kuriuos rašau, pradėdamas nežinau apie ką rašysiu. Šis tik patvirtina taisyklę. Kol kas dalį laiko skiriu einamiesiems darbams, o dalį laiko bendravimui ir miesto tyrinėjimui.

Kieno ši gatvė?

Labai stebina gatvių pavadinimai. Su labai retomis išimtimis čia visos gatvės pavadintos kažkieno vardu.. Jie turi net gatvę Kosčiuškai ir net Mickevičiui. Pastarajam net paminklą pastatė. Truputi net susimąsčiau tai lenkų jis ar mūsų poetas? :)

Ukrainietiški cepelinai?

Taip, taip. Ukrainoje yra mūsų cepelinai. Jie juos truputi kitaip vadina ir daro idealios formos (matematikams ideali forma – apskritimas). Tai tokie apvalūs burbulai. Taip yra visas tinklas kraosanų kepyklėlių. Dideli, skanūs kraosanai. Pamėgau ten pavakariais sukrimsti vieną kitą su mocarela arba vištiena. Taip pat yra ir saldūs, bet visi su grietinėle, kurios esu atsisakęs dėl alergijos :)

Dar vienas dalykas, kuris džiugina – parkai. Strijskij park tobulas trail’o bėgimui. Ten tokie kalniukai, kad uch.. Sukilimų ir nusileidimų rojus.

Kokios norite kavos?

Kavos Lvive labai daug. Yra net vieta, kur ją iškasa.. :D Tokia pramoga. Kada parašysiu plačiau, pats dar ten nebuvau. O kavinių ale Coffeinas ar Huracan’as pakankamai daug. Yra daug pigios kavos, bet yra ir kokybiškos. Tik čia kažkodėl daug kavos iš JAV ir Indijos vietovių, ko nesu matęs mūsuose. Tiesa chemex paruošimo būdo irgi beveik niekur nėra. Sutikau vos keliose vietose. Ir aeropressas kažkoks labai tamsus, juodas.

Kokia eilinė diena?

Atsikėlęs kažkiek skaitau, tada po dušo ir etc lendu į miestą. Kur nors pavalgau ir sėdu darbuotis prie kavos, o vakare keliauju bendrauti su vietiniais žmonėmis. Dalį dėmesio skiriu būtent bendravimui, pažinimui. Dar kol kas daugiau turistauju ir pažindinuosi su restoranais nei muziejais ar lankytinomis vietomis. Noriu pamatyti pirmą patį miestą, o tada jau pereiti per turistines vietas.

Neleidžia įsipilti vandens :)

Geriant kavą išgeriu daug vandens. Labai naudingas įprotis dirbant. Nes neleidžia užsisėdėti prie darbų ir prasivaikščioti bent iki wc :) Tad reguliariai einu įsipilti vandens. Tai vyksta taip :) Mane nuolat pasitinka, paima iš manęs stiklinę ir įpila vandens ir nuneša ją ant mano stalo. Labai didelis paslaugumas :)