Baltos dėmės arba susitikti spalio 2 d., o darbus padaryti iki spalio 15 d.

Autorius: Aleksejus Žaltkovski data: 2017 11 01

Susitikti spalio 2 d., o darbus padaryti iki spalio 15 d. Per kelias dienas pasakiau tokius žodžius aplinkiniams. Abu kartus manęs prašė patikslinti, ar tikrai kalbu apie spalį, nes jau spalio pabaiga / lapkričio pradžia. 

Pažįstamas jausmas, kai nežinau koks mėnuo. Tik jau labai seniai buvo taip, kad vis dar gyvenu senu mėnesiu. Tikėtina tai ne veltui, nes toks jausmas, kad spalį iš savo gyvenimo esu ištrynęs, išmetęs. Jo lyg nėra buvę. Balta dėmė. Jeigu žiūrėti, kažką padariau, kažkur buvau, buvo pavieniai malonūs, smagūs, vertingi įvykiai.. bet pats mėnuo lyg būtų nuėjęs veltui. 

Tikriausiai todėl protas gyvena su mintimis, kad spalis dar bus ir nori neigti realybę, kad jau lapkritis. Pamenu rugpjūtį, liepą, sprendimus ir gyvenimą gegužės – birželio mėnesiais.

Man atrodo terminas balta dėmė labai taikliai išreiškią mintį apie išmestą gyvenimo dalį.

Kažkas panašaus buvo 2015 m. gegužės mėn., kai organizavome Talentų Kartos konferenciją. Tada nieko nemačiau. Suprasdavau, kad savaitgalis tik iš to, kad grįždamas iš ofiso namo matydavau centre daug girto jaunimo. Konferencija buvo nuostabi, dar ir dabar klientai sutinka ir klausia, ar darysim ką nors panašaus? Bet procesas į ją ne. Manau galima buvo padaryti viską ženkliai geriau. 

Esu garsiai pasakęs, kad noriu išvažiuoti pagyventi svetur. Einu šiuo keliu norimos vizijos link. Kaip visada, viskas užtrunka ilgiau, nei tikiuosi :) Eh, tie optimistiniai lūkesčiai..  Tai, pavasarį svarsčiau ar išvažiuoti dabar ir nepadaryti norimo projekto, ar likti ir padaryti. Supratau, kad nenoriu likti, daryti ir laukti. Man atrodo laukti… yra pats blogiausias pasirinkimas. Man patiko, mano sprendimas. Lieku, dirbu ties projektu ir viena svarbi sąlyga – gyvenu gyvenimą. 

Tikiu, kad žmonėms tai gali būti labai abstraktu, bet man labai aiški sąlyga. Vasara dirbau ir gyvenau. Buvo puikus metas. Bendravimas, bėgiojimas, skaitymas, rašymas, mokymasis, išvykos. Nors telefonas rodo, kad didžioji dalis laiko praleista namų aplinkoje (kas normalu, kadangi daug dirbu iš namų, o ir miegu dažniausiai vienuose iš namų). Visgi gyvenimas ėjo smagiai. 

Spalio mėn., pažadėjau priimti sprendimą. Pasitikrinau kelias galimybes, jos buvo uždarytos. Ir kaip dabar suprantu, kažko nepadariau.Spalio mėn. buvo tikrai fainų dalykų. Pažiūrėjau daugiau nei 10 spektaklių, buvo vakarienės, bendravimas, padariau nuotrauką, kurią įvertinto foto bendruomenė, bet kažkas ne taip. Vis tiek, spalis -balta dėmė. 

Ką daryti kitaip?

  1. Vasarą dariau vieną dalyką. Kasdien kažką padaryti, kas išreiškia mano vertybes. Nežinau ar rugsėjį, spalį to nedariau, bet tęsti išreikšti vertybes elgsena. 
  2. Daugiau artimo bendravimo. 
  3. Man atrodo, kad nėra priimtas sprendimas. Toks ale, padarytas deadline pratęsimas, o ne naujas sprendimas. Tai priimti sprendimą kaip gyvenu toliau :)
  4. Tyrinėti. Baltos dėmės yra gyvenimo dalis, kuri suteikia patirtį, žinias, suvokimus. 

 

Update. Na, spalis tikrai turėjo smagių akimirkų. Daug vertingų, malonių dalykų įvyko. Pamačiau geriausią metų spektaklį, pradėjau dalyvauti mokymuose, mėnuo tikrai bus įsimintinas. Tik vis tiek kažkas buvo ne taip :) 

Noriu komentuoti

Required.

Required. Not published.

If you have one.